Kto może stosować implanty?

on

W przypadkach bardzo wielu różnorodnych ubytków konieczne mogą być stomatologiczne implanty. Kraków to jedno z dużych polskich miast, w którym można znaleźć mnóstwo niezwykle profesjonalnych i ciekawych miejsc, w których takich zabiegów wykonuje się całkiem sporo. villa-dentica.eu/leczenie/implantologia jest właśnie jednym z nich.

Implanty to obecnie jedno z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Nie bez powodu cieszy się ono w Krakowie tak dużym zainteresowaniem. Można je stosować prawie u wszystkich, oczywiście zdrowych ludzi. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, o których warto wiedzieć.

Nie każdy bowiem może stosować implanty. Kraków posiada wielu stomatologów, którzy przyznają, że takiego zabiegu nie poleca się alkoholikom lub nałogowym palaczom. Tego rodzaju używki znacznie spowalniają proces gojenia się rany. Ponadto, aby implanty zębowe mogły zostać założone, w Krakowie dentyści przede wszystkim sprawdzają, czy pacjent nie ma paradontozy. Choroba ta uniemożliwia założenie implantu, dlatego najpierw trzeba ją wyleczyć.

Nie każdy bowiem może stosować implanty – Kraków.

Implantów w Krakowie nie zakłada się ponadto osobom chorym, o obniżonej odporności, cierpiącym na choroby autoimmunologiczne, a także poddawanym radioterapii. Nie tylko w Krakowie, ale także w wielu innych miastach jest wiele przeciwwskazań dotyczących implantów.