Jak wygląda zabieg depilacji pastą cukrową?

 

Metodą depilacji, którą warto wykonać u kosmetyczki jest depilacja pastą cukrową. Kalisz, jako jedno z największych polskich miast, umożliwia wykonanie tego zabiegu w wielu klinikach. Depilacja tą metodą jest delikatna i mniej bolesna, co powoduje, iż coraz więcej Pań decyduje się na tego rodzaju zabiegu, np. w http://eden.kalisz.pl/ , ulubionym miejscu klientek.

 

Kobieta po depilacji ciała pastą cukrową w Krakowie
Kobieta po depilacji ciała pastą cukrową

Przebieg zabiegu depilacji pastą cukrową

Wskazaniami do wykonania zabiegu depilacji przy użyciu pasty cukrowej u kosmetyczki np. w Kaliszu jest przede wszystkim fakt, iż jest to metoda znacznie bardziej pracochłonna od innych i wymaga posiadania większego doświadczenia. Aby cukrowanie przyniosło oczekiwane rezultaty należy bowiem bardzo dobrze poznać technikę wykonywania zabiegu depilacji pastą cukrową. Najlepiej jest wykonać taki zabieg u kosmetyczki, np. w Łodzi, Kaliszu, czy Warszawie.

Kosmetyczka rozgrzewa porcjami pastę cukrową w dłoniach, następnie rozciąga je równomiernie na depilowanym fragmencie skóry. Sposób depilacji pastą cukrową jest często wykonywany w Kaliszu, zapewnia lepsze wklejanie się włosków w pastę. Dlatego też jest bardzo skuteczny.