Czas wolny na wiele sposobów

Wyrzuć kanapę z domu!

Jest wiele form spędzania wolnego czasu, niestety dla sporej części Polaków ulubioną jest wylegiwanie się na kanapie tymczasem jest wiele sposobów na ciekawe i nietypowe spędzanie wolnego czasu. O mniej i bardziej typowych formach na czas wolny opowiemy poniżej.

Spotkanie przy grze planszowej

Ostatnimi czasu dużą popularnością cieszą się gry planszowe. Czy to dzieci czy dorośli, zwłaszcza w długie zimowe wieczory chętnie spotykają się na wspólnych partiach różnych, coraz ciekawszych i efektowniejszych gier planszowych.

Szermierka historyczna i grupy rekonstrukcyjne

Coś dla miłośników historii, którzy przy okazji lubą aktywność fizyczną. Szermierka historyczna, czyli zajęcia uczące posługiwania się bronią białą, która w dzisiejszych czasach wyszła już z użycia. Najczęściej z tego rodzaju grupami wiąże się również kwestia rekonstrukcji strojów i bitew z epoki.

Podróżowanie

Nie każda podróż musi zakładać przebycie setek kilometrów i długi pobyt. Czasem warto ruszyć również w podróże po własnej miejscowości, okolicy i regionie. One też zapewniają dużo rozrywki , są pouczające i ciekawe.