Atrakcje energylandii

 

Wiele osób słyszało o energylandii. Park rozrywki, który chwali się tym, że jest największy. Jednak jak to mówią – nie rozmiar ma znaczenie. Czy atrakcje jakie oferuje energylandia są warte uwagi? Czy warto rezerwować miejsca w hotelu parkhotellyson.pl/Energylandia-rodzinny-park-rozrywki-Zator-hotel-noclegi-218.html , żeby na pewno móc udać się do tego parku rozrywki? O tym za chwilę się przekonasz.

 

Atrakcje energylandii

Przede wszystkim spis wszystkich atrakcji znajdziesz na stronie tego parku rozrywki. Omówienie ich wszystkich w jednym artykule byłoby trudne, czasochłonne i też nie byłoby ciekawe dla Ciebie. Dlatego skupię się na tych najważniejszych:

  • Kolejki (rollercoaster) – według mnie są to największe atrakcje energylandii. Są to te tory, które znamy z różnych amerykańskich filmów, teraz każdy może przetestować ich działanie bez opuszczania naszej ojczyzny.
  • Różnego rodzaju spokojne atrakcje, takie jak planetarium, lub wioska szwajcarska. To świetna odskocznia od rozrywek w strefie ekstremalnej, oraz miejsce gdzie można się udać gdy już się znudzą tamte atrakcje.
  • Park wodny – świetne miejsce, żeby sobie odpocząć i popluskać się w wodzie.

Część osób uważa, że energylandia to tylko szybkie kolejki. Jednak oferuje ona znacznie więcej różnych atrakcji, które według mnie są znacznie ciekawsze. Jednocześnie jeżeli jedziesz do energylandii po to, żeby doświadczyć zastrzyku adrenaliny to się nie zawiedziesz. Z pewnością będziesz go poczujesz, a dodatkowo znajdziesz wiele miejsc, żeby odpocząć.